iyiliste
İletişim
En iyi saç bakım ürünleri1Carita Perfect Serum for Hair and SculptCarita Perfect Serum for Hair and Sculpt
Progressif Anti Age Global La Serum Parfait Cheveu Et Cuir Saç ve saç derisinin, dolaysı ile saç köklerinin yapısını güçlendiren ilk eksiksiz anti-aging bakımıdır.
2Marlies Möller Ageless Beauty Fortifying Scalp SerumMarlies Möller Ageless Beauty Fortifying Scalp Serum
Zamanla saç ve saç derisinin uzama evresi için gerekli besinler azalmaktadır. Kök hücrelerin sayısı azalmaya başlar. Scalp Serum, ayrıcalıklı Phyto-Cell Complex’in konsantre formülüyle saçın uzama evresini hızlandırır.
3Shiseido Intensive Hair and Scalp EssenceShiseido Intensive Hair and Scalp Essence
Saç derisini yapılandırıyor, kaşıntıları ve kepeği önlüyor. Köklerin dirilmesini artırıyor ve saçın iç yapısını onarıyor.
4Carita Fluide De Beaute 14Carita Fluide De Beaute 14
Caritanın güzellik dünyasına sunduğu ultra-modern üründür. Komple bakımı tek ürünle sağlar; yüz bakımı – cilt bakımı – saç bakımı Kuru ve çok kuru saç ve cilde sahip kişiler için ideal bakım ürünüdür.
5Marlies Möller Essential Care Repair OilMarlies Möller Essential Care Repair Oil
Kuru ve çok kuru, hasar görmüş saçlar için yoğun bakım. Elektriklenmeye karşı saçın yüzeyini pürüzsüzleştirir.
6Shiseido Hair Care Intensive Treatment Hair MaskShiseido Hair Care Intensive Treatment Hair Mask
Saç maskesi saçı içten onarır ve kuvvetlendirir, hızlı bir bakımla çatallanmış uçları ve kırılmaları onararak saça yumuşaklık, parlaklık ve esneklik kazandırır.
7miriamquevedo Ultra Brilliantmiriamquevedo Ultra Brilliant
Tüm saç tipleri için uygundur. Kuru ve şekillendirilmiş saça uygulanır
8miriamquevedo Bio-Regenerative For Hair Lossmiriamquevedo Bio-Regenerative For Hair Loss9Marlies Möller Colourlux Moisture GlossMarlies Möller Colourlux Moisture Gloss
Cezbedici ışıltısıyla saçlarınıza boya koruma etkisi ve nemi aynı anda sunar.
10John Frieda Frizz Ease Hair Serum Thermal Protection FormulaJohn Frieda Frizz Ease Hair Serum Thermal Protection Formula
KategorilerEn iyi MüziklerEn iyi FilmlerEn iyi Yaşam ListeleriEn iyi Moda ListeleriEn iyi YemeklerEn iyi Spor ListeleriEn iyi Tatil ListeleriEn iyi Teknoloji Listeleri